Tak nás učili, tak slušnosť káže a asi sa to na začiatok patrí, tak sa teda predstavím.
Som Majka, snáď niektorým známa aj ako
Mardzerin, som z maľebného ( -ľ- musí byť pretože my, minimálne ja, tu rozprávame mäkko) Martina. Rada tvorím, tvorím veľa, a tvorím už dlho. Pamätám sa, že som ako malá rada nazerala babke ponad plece keď šila, starkej pokukávala po ihliciach keď štrikovala, susede obzerala valec keď paličkovala. Povedala by som, že tieto tvorivé vecičky mám asi v krvi. A že som teda všetkým mojim zručným predkom veľmi vďačná, že som po nich gény zdedila. ♥
Skúšam a aj som vyskúšala rôzne techniky, pri niektorých sa zdržím dlhšie, pri iných veľmi nie. Momentálne môj čas "hltá" hlavne háčik a nejaká tá priadza, štetce a farbičky na textil.